Seminer: 5 Boyutlu İnşaat Proje Yönetimi ve ERP ile Entegrasyonu

 

Bu seminer ile mevcutta ERP kullanan firmalar ile ERP adayı inşaat firmalarında proje yönetimi ve ERP entegrasyonuna ilişkin bilgilendirme yapılması ve bu konuda var olan çalışmaların da geliştirilmesi hedeflenmektedir.

Dr.Ömer Bisen ve Dr. Mehmet Sait Cülfik tarafından gerçekleştirilecek seminerde inşaat sektöründe 5 Boyutlu Proje Yönetim Tekniği ve ERP entegrasyonu konularında deneyimlerini paylaşacak ve  “Modern İnşaat Proje Yönetim Teknikleri” ve “5 Boyutlu Proje Yönetim Tekniği”  konu başlıkları ele alınacaktır;

 

Konuşmacılar Hakkında

1. Modern İnşaat Proje Yönetim Teknikleri – Dr. Mehmet Sait Cülfik

2. 5 Boyutlu Proje Yönetim Tekniği – Dr. Ömer BİSEN

 

Dr. Mehmet Sait Cülfik Özgeçmiş, İstanbul Smart Academy - Kurucu

Dr.Mehmet Sait Cülfik  1993 yılı Boğaziçi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü mezunudur. İnşaat mühendisliği alanında master ve doktorasını Boğaziçi Üniversitesi’nde tamamlamış, sonrasında Amerika Birleşik Devletleri’nde  University of Texas at Austin ve Illinois Institute of Technology’de öğretim görevliliği yapmıştır. Özel sektörde Çalık Holding ve Rixos Gurubu bünyesinde uzun yıllar inşaat ve yatırım projelerinin yönetiminde çalışan Dr. Cülfik,  halen kurucusu olduğu İstanbul Smart Academy bünyesinde inşaat proje yönetim danışmanlığı ve Boğaziçi Üniversitesi’nde  yarı zamanlı öğretim görevliliği yapmaktadır. 

Dr. Ömer Bisen, 5D Danışmanlık Ltd. Şti.  –Genel Müdürü

1999 yılından bu yana Türkiye’de ve yurtdışında taşeron, müteahhit, yatırımcı ve proje yöneticisi olmak üzere inşaat sektörünün farklı taraflarında profesyonel olarak çalışmıştır. BMM Mühendislik Müşavirlik Ltd. Şti. ve 5D Danışmanlık Ltd. Şti. firmalarında kurucu–yönetici ortak olarak çalışmaktadır. Pamukkale Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olup, Yıldız Teknik Üniversitesi Yapı İşletmesi Yüksek Lisans Programında Öğretim Görevlisi olarak bulunmaktadır.

 

Katılmak için lütfen Kayıt Formunu doldurunuz. 

 

01 Şubat 2016 Pazartesi

xPM Solution Hakkında

xPM, uluslararası inşaat proje yönetim standartları çerçevesinde, tüm iş süreçleri ve proje yönetim bilgi alanlarını entegre etmiş, her türlü projenin yönetiminde kullanılabilecek, zamanı yakalayıp, çoğu zaman önüne geçebilen yüksek nitelikli bir proje yönetim sistemidir.

Devamını okuyun