A YAPI, Microsoft Dynamics AX xPM Proje Yönetimi çözümünü kullanıyor.

“Günümüzde ERP bir şirketin olmazsa olmazıdır. ERP sayesinde şirket içinde ortak bir dil konuşulabilir, bilginin gücü ile şirketin rekabet gücü arttırılabilir, kaos ortamları düzene çevrilebilir.” 

Dynamics AX ve xPM ile birlikte ERP’nin ötesindeyiz.

Ahmet Hakan Eser, A YAPI Genel Müdür Yardımcısı

A YAPI, Microsoft Dynamics AX xPM Proje Yönetimi çözümünü kullanıyor.

A Yapı Hakkında (Şirket Profili)

A YAPI 2008 yılında, inşaat sektöründe önemli ve büyük projelere imza atan, İTÜ mezunu mühendisler tarafından kurulmuştur. A YAPI’ nın yola çıkış amacı; kurucularının yıllardır biriktirdikleri deneyimlerini mühendislik ve taahhüt hizmetlerinde kullanarak sektörde bir “FARKINDALIK” oluşturmaktır.

Genç ve dinamik bir yönetim kadrosuna sahip olan firma sahip olduğu insan gücü ve kullandığı ileri teknoloji ile her türlü hacim ve özellikteki projeyi gerçekleştirme potansiyeline sahip olduğunun bilinciyle hareket etmektedir.

A YAPI kısa zamanda yaptığı büyük iş anlaşmaları ve sektöre getirdiği yeni soluk ile kendi alanında en iyi hizmet veren kuruluşların başında gelmektedir.

2012 yılında Bayrampaşa Otel projesiyle faaliyete geçen A YAPI hemen arkasından 2013 yılında İzmir’in en prestijli karma projesi olan Ege Perla’da 140.000 m2’lik inşaata başlamıştır.

www.a-yapi.com

01 Şubat 2016 Pazartesi

xPM Solution Hakkında

xPM, uluslararası inşaat proje yönetim standartları çerçevesinde, tüm iş süreçleri ve proje yönetim bilgi alanlarını entegre etmiş, her türlü projenin yönetiminde kullanılabilecek, zamanı yakalayıp, çoğu zaman önüne geçebilen yüksek nitelikli bir proje yönetim sistemidir.

Devamını okuyun