İnşaat Sektöründe ERP Kullanımı - Ankara - Sheraton

İnşaat Sektöründe ERP Kullanımı - Ankara - Sheraton

Autodesk ve xPM işbirliği ile 

BIM & 6 Boyutlu İnşaat Proje Yönetimi Semineri

 
Dünya'da "Building Information Modeling" (BIM) olarak bilinen, bir binanın kavramsal tasarım aşamasından, inşaat öncesi, esnası ve sonrası işlemlerinin tümünü kapsayan aşamalarının en doğru şekilde gerçekleştirilmesine olanak sağlayan Autodesk sistemi BIM, Türkiye'de de "Yapı Bilgi Modellemesi" adıyla ilgi görüyor. Autodesk'in "Yapı Bilgi Modellemesi" sistemine ait detayları ve uygulamaları aktardığı BIM semineri Eylül ayında hem İstanbul’da hem de Ankara’da gerçekleşiyor. 
 
xPM ise proje yönetim standartları çerçevesinde, tüm iş süreçleri, proje yönetim bilgi alanlarını ve proje taraflarını entegre etmiş, her türlü projenin yönetiminde kullanılabilecek, zamanı yakalayıp, çoğu zaman önüne geçebilen, uçtan uca entegre çözüm sunan yüksek nitelikli bir “proje yönetim” sistemidir.
 
İstanbul’da Marriot otelde, Ankara’da Sheraton otelde düzenlenecek olan seminerde, bir projedeki tüm iş süreçlerinin “6 Boyutlu Proje Yönetim Metodolojisi (6BPYS) ” ile operasyonun ERP yazılımları ile entegre nasıl yürütüldüğü hakkında da bilgi verilecektir. 
 
Salı günü İstanbul'da gerçekleşen İnşaat Sektöründe ERP Kullanımı semineriyle bugün Ankara'dayız. Seminer, Autodesk Türkiye'den Niyazi Kemer'in konuşmasıyla başladı.
 
Bilişim Zirvesi'nde, Dr. Ömer Bisen “İnşaatta modern yönetim tekniklerinin(BIM-6BPYS) ERP sistemlerine (Axapta, Dynamics AX, Microsoft ERP) uygulanması” konulu semineriyle katılımcılarla buluştu.

14 Temmuz 2014 Pazartesi

xPM Solution Hakkında

xPM, uluslararası inşaat proje yönetim standartları çerçevesinde, tüm iş süreçleri ve proje yönetim bilgi alanlarını entegre etmiş, her türlü projenin yönetiminde kullanılabilecek, zamanı yakalayıp, çoğu zaman önüne geçebilen yüksek nitelikli bir proje yönetim sistemidir.

Devamını okuyun