Proje Yönetimi

Proje Yönetimi
Proje Yönetimi, bir projenin başarılı bir şekilde tamamlanması için gerekli tüm kaynakların planlamasını, organizasyonunu ve yönetimini içerir. xPM danışmanları, projenin tüm safhalarında gerekli proje yönetimi deneyimlerini uygulayarak, projelerin belirlenen bütçe,  takvim, kapsam ve kaliteye uygun olarak tamamlanmasını sağlarlar. 
 
xPM, büyük,orta ve küçük ölçekli tüm projelerde kolaylıkla kullanılabilen sadece yeni uygulamalarda değil, üst sürüme geçiş ya da optimizasyon projelerinde de uygulanabilen Microsoft Sure Step Metodolojisi’ni kullanmaktadır. İş akışı diagramları ile sunulan ve uyarlamanın her bir aşamasında çok detaylı döküman ve içeriğin sağlandığı bu metodoloji rol bazlı uygulamaları sayesinde anahtar kullanıcılarla birlikte proje aşamasında yer alan tüm oyuncuların rahat bir biçimde proje görevlerini benimsemelerini sağlamaktadır. İş akışı diyagramları, ön analiz, analiz, tasarım,  geliştirme, canlı kullanım, operasyon safhalarının tümünde gerekli tüm proje çıktılarını üretmektedir. Bu sayede xPM, tüm müşterilerine en kaliteli ve başarı odaklı uyarlama metodolojisini sunmaktadır.

xPM Solution Hakkında

xPM, uluslararası inşaat proje yönetim standartları çerçevesinde, tüm iş süreçleri ve proje yönetim bilgi alanlarını entegre etmiş, her türlü projenin yönetiminde kullanılabilecek, zamanı yakalayıp, çoğu zaman önüne geçebilen yüksek nitelikli bir proje yönetim sistemidir.

Devamını okuyun