xPM Proje Yönetim İlkeleri

İNOVASYON
xPM, alışılmış düşünce kalıplarının dışında düşünerek ve çözümlerinde farklı yolları deneyerek en iyi sonucu elde etme yolunda üstün çaba göstermektedir.

İŞ AHLAKI 
xPM İş Ahlakı İlkeleri şirketin faaliyetlerini gerçekleştirirken izlenmesini beklediği standartları tarif edilmektedir. Bu ilkeler xPM’nin değerleriyle, özellikle ”Dürüstlük” ile uyum içerisindedir. Bu değerleri daha özel küresel, bölgesel ve yerel iş politikalarıyla ilişkilendirmektedir.

Takım Çalışması ve Farklılıklar
xPM geleceğine çalışanlarını sürekli olarak eğiterek yatırım yapmaktadır. Mümkün olduğunda takım halinde çalışılmasını sağlamakta, böylelikle sahip olunan bilgi ve deneyimin şirketin bütünüyle paylaşılmasına olanak tanımaktadır. Çalışanlarına potansiyellerini geliştirebilmeleri için eşit haklar tanıyıp, becerilerini ve deneyimlerini geliştirmeleri, kariyerlerinde ilerlemeleri için teşvik etmektedir.
 
xPM çalışanlarının kişisel haklarına ve gizliliğe önem vermekte, problemlerin çözülmesinde adil prosedürler uygulamaktadır.

DÜRÜSTLÜK
xPM her zaman güvenilir ve adil olmayı ilke edinmiştir. Ulusal ve uluslararası hukuki standartlara her zaman uygun hareket etmekte, çıkar çatışmalarının meydana gelmesine izin vermemektedir.
xPM, şirket bilgilerini gizli tutmaktan ve her türlü usulsüz kullanımı engellemekten ödün vermeyecektir. Gerek şirket içi gerekse şirket dışı iletişimde açıklığı ve şeffaflığı ilke edinmekten vazgeçmemektedir.

MÜKEMMELLİK ARAYIŞINDA OLMAK
xPM, verdiği hizmetlerde projelere çok yönlü bakıp, ihtiyaçları öngörme konusunda proaktif hareket etmeyi amaçlamaktadır. Yaratıcı ve yenilikçi yaklaşımıyla, tüm paydaşlarının beklentilerini fazlasıyla karşılamayı hedeflemektedir.
 
xPM, verdiği tüm kararlar ve ortaya koyduğu performans konusunda tüm sorumluluğu üstlenmektedir. Problemleri ele almak ve çözmekte vakit kaybetmeden gerekli adımların atılmasını sağlayıp; performansı iyileştirmek ve büyümeyi sağlamak konusunda yenilikçi yollar ortaya koymaktadır.
xPM, yaptığı her işte operasyonel mükemmelliği hedeflemektedir; başarıya tutkuyla bağlı oluşu sektördeki taraflar için her zaman en iyi sonuçların alınmasını sağlayacaktır.
 

xPM Solution Hakkında

xPM, uluslararası inşaat proje yönetim standartları çerçevesinde, tüm iş süreçleri ve proje yönetim bilgi alanlarını entegre etmiş, her türlü projenin yönetiminde kullanılabilecek, zamanı yakalayıp, çoğu zaman önüne geçebilen yüksek nitelikli bir proje yönetim sistemidir.

Devamını okuyun